Wywóz odpadów po remoncie i budowie. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach, wywieziemy resztki farb, tapet, gruzu, kafli, stary parkiet, palety, folie, gruz workowany, opakowań, niepotrzebne materiały budowlane itp.  Oferujemy wywóz odpadów wraz ze znoszeniem, zniesienie odpadów jest bezpośrednio do samochodu. 

BEZPŁATNA WYCENA - TEL. 504-746-203

Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet, boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem. Odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika.  Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, wykładziny dywanowej. Kontenery Wrocław. Usługi podstawienia kontenera na opady. Wywóz odpadów we Wrocławiu. Cena wywóz odpadów jest uzależniona od wielkości kontenera oraz rodzaju odpadów. Oferujemy kontenery na gruz, na śmieci, odpady z budowy i remontu oraz surowce wtórne. Cennik usługi do uzgodnienia.

 


Wywożenie starych kafli po remoncie łazienki, podłogi.
Wywóz folii i opakowań, desek, kartonów i innych śmieci.
sprzątanie po remoncie. Czyszczenie po remontach. Sprzątanie pozostałości po remoncie, wywóz gruzu, sprzątanie gruzu, wywóz śmieci po budowie,

Wynoszenie gruzu do kontenera, tel 504-746-203, znoszenie gruzu z mieszkania, wywóz gruzu wraz z załadunkiem do kontenera. Wrocław. Wyniesienie gruzu, śmieci, odpady budowlane, odpady po remoncie z mieszkania do kontenera. Podstawimy Państwu kontener na odpady, nasi pracownicy zniosą gruz do kontenera, po zakończeniu usługi kontener zostanie zabrany. Noszenie gruzu. Zniesienie odpadów po remoncie, wywóz gruzu z remontu mieszkania. Uporządkowanie po remoncie. Nasza oferta to podstawienie kontenera, wyniesienie, załadunek odpadów, znoszenie gruzu, odpadów, wywóz śmieci, zniesienie z mieszkania i wywiezienie gruzu, odpadów z remontu, śmieci i innych gratów. Cena usługi jest szacowana indywidualnie dla każdego zlecenia. Usługi opróżnianie mieszkań, opróżnianie piwnic, sprzątanie garaży, utylizacja mebli, rzeczy, czyszczenie strychów, wywóz gabarytów, odbiór starych mebli,  sprzątanie działek.

demontaż parkietu, skuwanie podłogi,  usuwanie starej mozaiki, odbiór paneli z podłogi, remont podłogi, wywóz odpadów,
wywiezienie starej boazerii, usuwanie parkietu, zdemontowanie paneli, klepek, parkietu, wywóz podłogi, 

Przyjazd i wycena usługi jest bezpłatna.

Kontakt tel. 504-746-203, Wrocław i okolice.

>>>strona główna<<<