Wywóz mebli z mieszkań Wrocław, wywożenie odpadów.

Oferujemy Państwu usługi wywozu zbędnych mebli Wrocław, rzeczy, przedmiotów, kompleksowe likwidacje mieszkań we Wrocławiu. Dla naszych klientów we Wrocławiu i okolicach wykonujemy usługi demontażu, wyniesienia.

Usługi wywozu zbędnego wyposażenia domu.

Przy kompleksowym opróżnieniu mieszkania wyniesiemy całe wyposażenie meble łóżka, garnki, ubrania, dywany, rzeczy aż do gołej ściany... więcej informacji.

Realizujemy również usługi na terenie Wrocławia wywozu pojedynczych mebli, wywóz wersalki, szafy, fotela, materaca, dywanu, sofy, kanapy, narożnika, rtv, adg, realizujemy szybko i w terminie...więcej informacji.

We Wrocławiu sprzątamy piwnice, sprzątamy strychy,  garaże, pomieszczenia. Naszym terenem działania jest Wrocław i okolice. Oferujemy wywóz wszystkie zbędnych przedmiotów zalegające Państwa pomieszczeniach. Wywóz starych ubrań, zalegające resztki  opału w piwnicy, wywozimy deski, stare okna, itp... więcej informacji.

Wywóz odpadów po remoncie i budowie. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach we Wrocławiu, wywieziemy resztki farb, tapet, wywóz gruzu, kafli, stary parkiet i inne rupiecie...więcej informacji.

Wynoszenie gruzu do kontenera, znoszenie gruzu z mieszkań, wywóz gruzu wraz z załadunkiem do kontenera. Wrocław. Wyniesiemy gruz, śmieci, odpady budowlane, odpady po remoncie z mieszkania do kontenera. Nasza oferta obejmuję. Kontener + wyniesienie + wywóz. ...więcej informacji.

Porządki na działce i w altanie na terenie Wrocławia i okolic.. Wywieziemy z altany stare meble, wyposażenie. Z działki posprzątamy liści, gałęzie. Wykonamy drobne prace porządkowe na ogrodzie...więcej informacji.

Świadczymy również usługi przewozu, przeprowadzek we Wrocławiu,  transport na terenie Wrocławia i okolic, sprzątanie po przeprowadzce , wywóz śmieci po przeprowadzkach, wywożenie odpadów po przeprowadzce, posiadamy samochody z windą załadowczą i dużym wysokim kontenerem...więcej informacji.

Sprzątanie grobów, opieka na grobem, Wrocław, tel. 504-746-203, www.posprzataniegrobow.eu

Przyjazd i wycena usługi jest bezpłatna.

Kontakt tel. 504-746-203, Wrocław i okolice.

 

 

Zobacz nas na:

     

Tanie przeprowadzki dla studenta i nie tylko studenckie przeprowadzki

Wywóz starych mebli, wersalek, gabarytów, transport, mebli wywóz wroclaw 

Transport paletowy, kontener, przewóz palet. transport paletowy 

Meblowóz, auto z windą, przewozy towarów. auto z winda transport

Przeprowadzki, przewozy we Wrocławiu przeprowadzki wroclaw