Wynoszenie gruzu do kontenera, Usuwanie gruzu z mieszkania wraz z załadunkiem do kontenera. Wyniesiemy gruz, śmieci i odpady budowlane, z remontu  mieszkania do kontenera.

            Podstawimy Państwu kontener na odpady a nasi pracownicy zniosą gruz do kontenera, po zakończeniu usługi kontener zostanie zabrany. Zniesienie odpadów po remoncie, wywóz gruzu z remontu mieszkania. Uporządkowanie po remoncie. Skuwanie kafli, rozbiórka boazerii, skucie betonu, remont łazienki, skucie kafelek.  Demontaż podłogi, desek, starych paneli. rozbiórka altany, demontaż starej szopy, budy. Wywóz gruzu i kafli z łazienki wraz z wyniesieniem.

            Nasza oferta to podstawienie kontenera + załadunek + wywóz.

Wywóz odpadów po poremontowych i pobudwolanych. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach, wywieziemy resztki farb, tapet, gruzu, kafli, stary parkiet, palety, folie, gruz workowany, opakowań, niepotrzebne materiały budowlane itp. Oferujemy wywóz odpadów wraz ze znoszeniem, zniesienie odpadów jest bezpośrednio do samochodu lub kontenera. Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet, boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem.

Oferujemy usługi, remont mieszkania:
- Znoszenie gruzu, wywóz odpadów budowlanych
- kucie posadzek, kafli, mozaiki, terakoty, glazury
- kucie schodów, podmurówek, podjazdów itp.
- usuwanie ogrodzeń
- demontaż paneli, konstrukcji, mebli.
- rozbiórki i wyburzenia ściany.
- prace rozbiórkowe, remontowe, i budowlane.
- przygotowanie terenu pod inwestycje, 
- sprzątanie działek budowlanych po remoncie 
- sprzątanie po budowie.
- zrywanie starych tapet.
- zrywanie parkietu starego parkietu, wykładzin.

Odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika oraz innych maneli. Opróżnianie piwnicy oraz kompleksowy wywóz zbędnych rzeczy z mieszkania. Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, wykładziny dywanowej. Wywożenie starych kafli po remoncie łazienki, podłogi. Wywóz folii i opakowań, desek, kartonów i innych śmieci.

sprzątanie po remoncie. Czyszczenie po remontach. sprzątanie poremontowe po budowlane. Wyniesienie i załadunek odpadów, znoszenie gruzu i śmieci. Cena usługi jest wyceniana indywidualnie. Bezpłatny przyjazd i wycena usługi.

 tel.504-746-203, Wrocław

egazetki@o2.pl

                   Zobacz nas na:

     

Wywóz mebli, opróżnianie mieszkań, piwnic.  www.wywozmebliwroclaw.pl

Wywóz rzeczy, starych mebli,  Wywoz starych mebli Wrocław

Utylizacja starych mebli, opróżnianie pomieszczeń, sprzątanie rupieci, wywożenie gratów

Usługi świadczy www.ekobroker.pl