Odbiór odpadów ze styropianu Wrocław, tel 504-746-203. Oferujemy podstawienie kontenera na odpady styropianowe z ocieplenia budynku, z budowy i remontu budynków. Wywóz odpadów i śmieci oraz styropianu po opakowaniach,  odpadów po remoncie i budowie. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach, wywieziemy resztki farb, tapet, styropian gruzu, kafli, stary parkiet, palety, folie, gruz workowany, opakowań, niepotrzebne materiały budowlane itp.  Oferujemy rozebranie pieca z kafli, odbiór odpadów wraz ze znoszeniem. Ceny do uzgodnienia.


Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet,  boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem.
odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika.  Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, styropianu  wykładziny dywanowej. Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Kobierzyce, Legnica. 

Kontenery Wrocław, tel 504-746-203. Usługi podstawienia kontenera na odpady. Wywóz odpadów we Wrocławiu. Cena wywóz odpadów jest uzależniona od wielkości kontenera oraz rodzaju odpadów. Oferujemy kontenery na gruz, styropian na śmieci, odpady z budowy i remontu oraz surowce wtórne.

tel. 504-746-203

Przyjazd i wycena usługi jest bezpłatna.

Zobacz nas na:

     

Usługi świadczy www.ekobroker.pl 

Opróżnianie pomieszczeń, wywożenie gratów. wywóz rzeczy Wrocław

Wywóz starych mebli, wersalek, gabarytów, transport, mebli Wrocław utylizacja

Usługi ogrodnicze, Wrocław. Porządki na działce i ogrodzie. www.sprzatanieogroduwroclaw