Sprzątanie po gołębiach, tel 504-746-203, czyszczenie balkonu po gołębiach, ptakach we Wrocławiu. Czyszczenie strychu, zabrudzonych  ścian.  Sprzątanie strychów, czyszczenie podłogi po gołębiach i innych ptakach oraz usuwanie i czyszczenie, zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń. Sprzątanie strychów po gołębiach. Wrocław, sprzątamy zabrudzone balkony, ściany, okna, podłogi po gołębiach i innym ptactwie, usuwanie, czyszczenie, zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń, zakamarków i balkonów. Wywóz rzeczy ze strychu, czyszczenie pomieszczeń z gołębi, wywiezienie zabrudzonych przez ptaki rzeczy z balkonu. Czyszczenie ptasich odchodów. Usuwanie ptasich odchodów i nieczystości. Dezynfekcja balkonu i strychu. Zapraszamy do współpracy, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Opole, Głogów, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Leszno, Kluczbork, Poznań. Brzeg, Zielona Góra.

Wywóz rzeczy zabrudzonych przez ptaki, sprzątanie po ptakach.

Dezynfekcja. Odkażania miejsc zabrudzonych przez gołębie preparatem do dezynfekcji powierzchni stosowanym w higienie weterynaryjnej, a także do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej i prywatnej. Działanie grzybobójcze i bakteriobójcze w dezynfekcji powierzchni. Preparat odstraszający gołębie przeznaczony na miejsca oblegane przez ptaki.

Zabezpieczenie. Montaż siatek na gołębie, zabezpieczenie balkonu, kolce na gołębie. Montowanie kolców przeciw ptakom, są to kolce odstraszające, powodujące płoszenie ptaków. Podobne właściwości moją szpilki, igły na gołębie na balkonach i oknach. Innym sposobem zabezpieczenia są siatki na gołębie, które mogą być również stosowane w celu ochrony zwierząt domowych przed wypadnięciem z balkonów - przede wszystkim kotów i psów. Wrocław, usługi świadczy www.ekobroker.pl

                                                                                                    tel. 504-746-203

  egazetki@o2.pl

 

                   Zobacz nas na:

     

Wywóz i utylizacja rupieci,  www.wywozmebliwroclaw.pl

Wywóz rzeczy, starych mebli,  Wywoz starych mebli Wrocław

Przeprowadzka, przewóz  transport nie tylko dla studenta, Studenckie przeprowadzki we Wrocławiu

Utylizacja starych mebli, opróżnianie pomieszczeń, sprzątanie rupieci, wywożenie gratów

Usługi świadczy www.ekobroker.pl