Sprzątanie po gołębiach, tel 504-746-203, czyszczenie balkonu po gołębiach, ptakach we Wrocławiu. Czyszczenie strychu, zabrudzonych  ścian.  Sprzątanie strychów, czyszczenie podłogi po gołębiach i innych ptakach oraz usuwanie i czyszczenie, zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń. Sprzątanie strychów po gołębiach. Wrocław, sprzątamy zabrudzone balkony, ściany, okna, podłogi po gołębiach i innym ptactwie, usuwanie, czyszczenie, zanieczyszczonych przez ptasie odchody miejsc, pomieszczeń, zakamarków i balkonów. Wywóz rzeczy ze strychu, czyszczenie pomieszczeń z gołębi, wywiezienie zabrudzonych przez ptaki rzeczy z balkonu. Czyszczenie ptasich odchodów. Usuwanie ptasich odchodów i nieczystości. Dezynfekcja balkonu i strychu. Zapraszamy do współpracy, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Opole, Głogów, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Leszno, Kluczbork, Poznań. Brzeg, Zielona Góra.

Wywóz rzeczy zabrudzonych przez ptaki, sprzątanie po ptakach.

Usługi sprzątania ptasich odchodów.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprzątania po gołębiach? Warto skorzystać z usługi sprzątania po gołębiach przede wszystkim z powodu ochrony własnego zdrowia. W ponieważ gołębie przenoszą kleszcze, takie jak obrzeżek gołębi, którego ślina jest bardzo zjadliwa, a ukąszenie być bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla osób alergicznych. Poza tym gołębie mogą wywoływać negatywne emocje związane chociażby z niechęcią bliskiego kontaktu z ptakami. Niepokojone ptaki mogą zachowywać się napastliwie w przypadku, gdy sprzątając naruszamy ich terytorium na balkonie czy strychu. W zamkniętych, nie wietrzonych i nieużywanych pomieszczeniach, jak strych czy niezamieszkałe lokale, gdzie latami przebywały gołębie, nagromadzenie zanieczyszczeń i odchodów gołębich, a co za tym idzie, bakterii i kleszczy gołębich jest bardzo duże. 

Dezynfekcja. Odkażania miejsc zabrudzonych przez gołębie preparatem do dezynfekcji powierzchni stosowanym w higienie weterynaryjnej, a także do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej i prywatnej. Działanie grzybobójcze i bakteriobójcze w dezynfekcji powierzchni. Preparat odstraszający gołębie przeznaczony na miejsca oblegane przez ptaki.

Zabezpieczenie. Montaż siatek na gołębie, zabezpieczenie balkonu, kolce na gołębie. Montowanie kolców przeciw ptakom, są to kolce odstraszające, powodujące płoszenie ptaków. Podobne właściwości moją szpilki, igły na gołębie na balkonach i oknach. Innym sposobem zabezpieczenia są siatki na gołębie, które mogą być również stosowane w celu ochrony zwierząt domowych przed wypadnięciem z balkonów - przede wszystkim kotów i psów. Wrocław, usługi świadczy www.ekobroker.pl

                                                                                                                                                                                            tel. 504-746-203

  egazetki@o2.pl

 

                   Zobacz nas na:

     

Wywóz i utylizacja rupieci,  www.wywozmebliwroclaw.pl

Wywóz rzeczy, starych mebli,  Wywoz starych mebli Wrocław

Przeprowadzka, przewóz  transport nie tylko dla studenta, Studenckie przeprowadzki we Wrocławiu

Utylizacja starych mebli, opróżnianie pomieszczeń, sprzątanie rupieci, wywożenie gratów

Usługi świadczy www.ekobroker.pl