Wywóz odpadów z budowy, sprzątanie śmieci po remoncie. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach. Wywóz pozostałych po budowie materiałów budowlanych, desek i palet. Oferujemy usługi uporządkowanie miejsca budowy, posprzątanie po remoncie. Wywóz odpadów z budowy, gruzu, kafli, demontaż podłogi, usuwanie gruzu. Wywóz gruzu ze znoszeniem oraz załadunek do kontenera.
Odbiór gruzu, kafli, starego parkietu, wywożenie palety i folie oraz gruz workowany. Wywiezienie opakowań i niepotrzebnych materiałów budowlanych itp. 
Oferujemy wywóz odpadów wraz ze znoszeniem, zniesienie odpadów jest bezpośrednio do samochodu. 
Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet, boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem.
odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika. 
Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, wykładziny dywanowej.
Wywożenie starych kafli po remoncie łazienki, podłogi.
Wywóz folii i opakowań, desek, kartonów i innych śmieci.
sprzątanie po remoncie. Czyszczenie po remontach.
sprzątanie poremontowe po budowlane.
sprzątanie pozostałości po remoncie, wywóz gruzu, sprzątanie gruzu, wywóz śmieci po budowie, wywóz zbędnych rzeczy, wywóz gruzu ze znoszeniem i załadunkiem.


Wywóz wersalki, wywóz starej kanapy, wywóz sofy, materaca, wywóz mebli ze zniesieniem. Wywóz meblościanki, komody, szafy, mebli z kuchni, wywóz starych ubrań, nie potrzebnej odzieży, talerzy, wyposażenie mieszkania,
odbiór odpadów wielkogabarytowych, wywożenie mebli pod zabudowę, szafy wnękowej, szafy przesuwnej,
demontowanie i rozbiórka mebli pod zabudowę w kuchni, przedpokoju,
porządkowanie działki, sprzątanie altany, wywóz odpadów z działki, ogrodu, uporządkowanie posesji, wywóz starych opon z działki, śmieci, tapczanu, sprzątanie starych desek, demontaż, wywóz liści, wywóz gałęzi we Wrocławiu,
opróżnianie brudnych piwnic, zagraconych pomieszczeń, sprzątanie zaniedbanych mieszkań, opróżnianie opuszczonych mieszkań, domów, wywóz starych gratów, sprzątanie po dzikich lokatorach, wywóz wyposażenia po zmarłych lokatorach,
demontaż parkietu, podłogi, usuwanie starej mozaiki, odbiór paneli z podłogi, remont podłogi, wywóz odpadów,
wywiezienie starej boazerii, usuwanie parkietu, zdemontowanie paneli, klepek, parkietu, wywóz podłogi.

Wynoszenie gruzu do kontenera, Usuwanie gruzu z mieszkania wraz z załadunkiem do kontenera. Wyniesiemy gruz, śmieci i odpady budowlane, z remontu  mieszkania do kontenera.

            Podstawimy Państwu kontener na odpady a nasi pracownicy zniosą gruz do kontenera, po zakończeniu usługi kontener zostanie zabrany. Zniesienie odpadów po remoncie, wywóz gruzu z remontu mieszkania. Uporządkowanie po remoncie.

         

Wywóz odpadów po poremontowych i pobudwolanych. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach, wywieziemy resztki farb, tapet, gruzu, kafli, stary parkiet, palety, folie, gruz workowany, opakowań, niepotrzebne materiały budowlane itp. Oferujemy wywóz odpadów wraz ze znoszeniem, zniesienie odpadów jest bezpośrednio do samochodu lub kontenera. Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet, boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem.

Odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika oraz innych maneli. Opróżnianie piwnicy oraz kompleksowy wywóz zbędnych rzeczy z mieszkania. Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, wykładziny dywanowej. Wywożenie starych kafli po remoncie łazienki, podłogi. Wywóz folii i opakowań, desek, kartonów i innych śmieci.

sprzątanie po remoncie. Czyszczenie po remontach. sprzątanie poremontowe po budowlane. Wyniesienie i załadunek odpadów, znoszenie gruzu i śmieci. Cena usługi jest wyceniana indywidualnie. Bezpłatny przyjazd i wycena usługi.

 tel.504-746-203, Wrocław

egazetki@o2.pl

                   Zobacz nas na:

     

Wywóz mebli, opróżnianie mieszkań, piwnic.  www.wywozmebliwroclaw.pl

Wywóz rzeczy, starych mebli,  Wywoz starych mebli Wrocław

Usuwanie gruzu z budowy i remontu.  www.omegaplus.home.pl/usuwaniegruzuwroclaw/ 

Usługi świadczy www.ekobroker.pl