Przygotowanie raportu KOBiZE, tel. 502-032-782
Raport do KOBIZE
Kto podlega KOBiZE, jakie są wymagania? Warunki i zgłoszenie firmy w bazie Kobize. Zgłoś swoją firmę ! 

 

Oferujemy pełną obsługę w zakresie raportów KOBiZE.
Założenie konta w imieniu zakładu.
Rejestracja firmy w KOBiZE.
Sporządzenie zgłoszenia instalacji wykonanie rejestracji w bazie.
Raport za instalacje.
Sporządzenie raportu końcowego dla firmy.
Pomoc w wypełnianiu raportów. Wezwanie do uzupełnienia  po kontroli organów ochrony środowiska.
Obsługa bieżąca firmy w KOBiZE.
Wypełnienie raportów zaległych i bieżących, obsługa firmy z Kobize.
Dokończenie rejestracji i rozpoczętych wniosków.
Pytanie do Kobize, problemy , rozwiązanie trudności przy wypełnianiu.
obliczanie w kobize.
Cena wykonania raportu, zgłoszenia na  podstawie przygotowanych informacji jest ustalana indywidualnie dla każdego podmiotu,
rejestracja zakładów.
Kto ma obowiązek zgłosić się do KOBiZE ?
Zadzwoń tel. 502-032-782
Cena rejestracji konta w krajowej bazie KOBiZE, wykonania raportu, zgłoszenia na podstawie przygotowanych informacji jest ustalana indywidualnie dla każdego podmiotu.
 Zgłoś swoją firmę do KOBiZE, dokonaj zgłoszenia firmy do KOBiZE !
 
    KOBiZE dotyczy firm z wielu branż m.in. firm usługowych, malarni, warsztatów samochodowych, firm gastronomicznych, gabinetów lekarskich, drukarni, firm transportowych, firm produkcyjnych, zakładów obróbki, warsztatów, gabinetów lekarskich, firm budowlanych, stolarni, warsztatów szklarskich, schronisk górskich, firm sprzątających, gabinetów kosmetycznych, stacji paliw.
Raport wprowadza się za pomocą utworzonego konta elektronicznego, przy czym konto zakłada się dla każdego zakładu osobno. Jeśli masz wątpliwości jak policzyć Kobize, wypełnić kobize, jak przygotować raport do w kobize ? Zadzwoń tel. 502-032-782. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc i zarejestrować Twoją firmę w bazie KOBiZE
     Ile kosztuje wykonanie raportu Kobize?. Koszt wykonania raportu i  zgłoszenia na  podstawie przygotowanych informacji jest ustalany indywidualnie dla każdego podmiotu. 
 
Etapy współpracy.
Analiza wstępna Państwa potrzeb z w zakresie Kobize.
Przygotowanie oferty i ceny na wykonanie usługi.
Po akceptacji, zgromadzenie danych źródłowych o emitorach, instalacjach, kotłach i innych rodzajach emisji do środowiska, następuje skompletowanie ostatecznej dokumentacji, m in. informacji z opłat środowiskowych.
Założenie konta w bazie Kobize.
Wykonanie raportu kobize na podstawie otrzymanych informacji.
Wygenerowanie raportu końcowego.
Przesłanie emailem raportu Kobize.

Ustawa z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz. U. Nr 130, poz. 1070 z późn. zm.) nakłada na podmioty korzystające ze środowiska obowiązek sporządzania i wprowadzania do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji, raportu zawierającego m. in. informacje o wielkościach emisji gazów cieplarnianych i innych substancji wprowadzanych do powietrza; wielkościach produkcji, surowcach i paliwach towarzyszących emisjom. Krajowa baza o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji. Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami, Kobize.

 

Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz Jastrzębie Zdrój, Słupsk. Ceny do uzgodnienia.

Usługi świadczy www.EKOBROKER.pl

tel. 502-032-782

biuro@ekobroker.pl

Informacje  zamieszczone na tej stronie internetowej nie stanowią informacji prawnej, porady, nie są opinią prawną. Materiały zamieszczone są w celach informacyjnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje, za braki, nieścisłości, pomyłki w zamieszczonych materiałach.

OCHRONA ŚRODOWISKA - USŁUGI DLA FIRM

Opłaty środowiskowe, naliczanie . www.omegaplus.home.pl/oplatysrodowiskowe/
KOBIZE szkolenie, rozwiązywanie problemów www.omegaplus.home.pl/szkolenia-kobize/
Kontrola z ochrony środowiska, opłata, kobize, odpady,   www.omegaplus.home.pl/kontrolasrodowiskowa/